Teslimat Bilgisi

Hizmet Anlayışımız

Alıcıya Yarar Sağlamayan Bir Satış ; Satıcıya Zarar Getirir

Servis Hizmetleri

Satış sonrası servis hizmetleri kapsamında yedek parça tedarik, iade ürün ve yedek parça kabulü, müşteri şikâyetleri alma ve sonuçlandırma hususlarında etkin bir varlık gösteren MRT İNEGÖL MOBİLYA , ayrıca bölge servislerinden gelen yedek parça taleplerinin belirli bölümünü kendi bünyesinde üretmektedir. Yedek parça konusundaki üretim kapasitesi, müşteri dinamikleri doğrultusunda her geçen gün artırılmaktadır. Gelişen ve değişen tüketici beklentilerine paralel olarak, en kaliteli ve en hızlı satış sonrası hizmeti müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Sürece Dair

Marka ürünlerinin sahada amacına uygun bir şekilde sorunsuz kullanımı için üretim ve sevk aşamalarında (Tasarım, İşçilik, Malzeme, Nakliye vb.) oluşabilecek sıkıntıların çözümüne yönelik, sürekli iyileştirme faaliyetleri de devam etmektedir.

Çağrı Hizmeti

Çağrı sonuçlandırma hizmetlerine ilişkin rakamsal gerçekler, %100 tüketici memnuniyeti ilkesi ile hareket eden perakende markalarımız için MRT İNEGÖL MOBİLYA Servis kalitesinin önemini ortaya koymaktadır. Tüketici yasaları, yönetmelikleri ve belirlenen prensipler doğrultusunda mutlu, marka bağımlısı müşteriler oluşturma yolunda faaliyet gösteren MRT İNEGÖL MOBİLYA Servis, önümüzdeki dönemde de aynı çizgide hizmet verdiği markaların en önemli partneri olmaya devam edecektir.
Bloglardan
Whatsapp Siparis Hattı